آزمایش خودنویس قله دماوند توسط گروه کوهنوردی یخار: ترکیبی از اصالت و تلاش

پس از معرفی رسمی “خودنویس دماوند” توسط گروه پارکر لطیفی، این گروه با همکاری یک گروه کوهنوردی حرفه‌ای به نام یخار، به یک گام مهم در این پروژه‌ای بزرگ رسیده و “خودنویس قله دماوند” را برای انجام تست‌های تخصصی به بالای این قله ارسال نموده است.

با ارتفاع 5610 متر، کوه دماوند به عنوان مرتفع‌ترین قله رشته کوه البرز در شمال ایران خودنمایی میکند. علاوه بر زیبایی‌های طبیعی خود، این قله دارای ویژگی‌های زیست محیطی خاصی نیز می‌باشد. با گذشت زمان، آثار آتشفشانی این منطقه که سال‌ها پیش فعالیت داشت، همچنان به عنوان شاهکارهای سنگی در دامنه کوه حفظ شده‌اند. نام دماوند نمادی از استواری، قدرت و اصالت ایرانی است که سال‌هاست در خاطرات تاریخی و فرهنگی این مرز و بوم به یادگار مانده است.

خرید آنلاین خودنویس دماوند

پارکر لطیفی با ارائه برنامه‌ای منحصر به فرد، “خودنویس قله دماوند” را به جامعه معرفی نمود. اهداف اصلی این برنامه به مرحله اجرا رسیده شامل:

  • ارسال خودنویس به قله دماوند با هدف ثبت رویداد فرهنگی و ورزشی.
  • آزمایش استحکام بدنه خودنویس در شرایط سرمای زیر صفر.
  • آزمایش استحکام و آب‌بندی جوهر خودنویس در فشار و ارتفاع.
  • ارزیابی کیفیت نوشتار در شرایطی چون برف و یخ.
  • ارزیابی کیفیت نوشتار خودنویس در ارتفاع 5610 متری.

برای رسیدن به اهداف این برنامه، گروه کوهنوردی یخار در تاریخ 4 مرداد 1402 با هماهنگی‌های از پیش انجام شده، برنامه صعود به قله دماوند را آغاز نموده است. در این رویداد فرهنگی و ورزشی، “خودنویس قله دماوند” در طول مسیر و در نقاط بالاتر این قله توسط یکی از کوهنوردان مورد استفاده و بررسی قرار گرفت.

به اینجا سفر کرده‌اید؟
قیمت کرم پودر و جایگاه آن در آرایش صورت

برای دریافت اطلاعات بیشتر و پیگیری خبرهای آینده، به وبسایت رسمی  پارکر لطیفی مراجعه نمایید.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …

دیدگاهتان را بنویسید