کدام آموزشگاه زبان بهتر است؟

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان می تواند بزرگ ترین کمک را به زبان آموزان عزیز بکند چرا که شیوه آموزش هر زبانی اهمیت بسیار زیادی دارد. برخی آموزشگاه هایی که آموزش غیر اصولی دارند، حتی امکان دارد باعث دلسرد شدن زبان آموزان و عدم موفقیت آن ها بشوند.

مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی

برخی از زبان‌ ها را می توان در رده زبان های سخت در دنیا قرار داد و یادگیری آن ها چالش های زیادی را برای زبان آموزان به همراه دارد. از جمله این زبان ها می توان به زبان های چینی و لهستانی اشاره نمود. اما زبان انگلیسی در مقایسه با این زبان ها در درجه آسان تری قرار دارد. در کل یادگیری هر زبانی غیر از زبان مادری برای ما فارسی زبانان می تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد.

به عنوان مثال می توان گفت که زبان آلمانی نیز به دلیل شباهت های گرامری و واژگان برای فارسی زبانان ساده است. اما در کل تعیین مدت زمان یادگیری هر زبان کاری دشوار است چون به شرایط گوناگونی بستگی دارد. زبان انگلیسی حتی نسبت به زبان های عربی و روسی نیز بسیار راحت تر است.

اما برای تعیین حدودی این مدت زمان باید گفت که افراد مبتدی که بتوانند روزانه حدود سه ساعت به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند، می توانند در حدود ۱۳ ماه به سطح متوسطی در این زبان دست پیدا کنند. اما با انتخاب آموزشگاه زبان خوب و کارآمد می توان این دوره را حتی تا ۸ ماه نیز کاهش داد.

هزینه های کلاس های زبان

هر آموزشگاه زبان با توجه به عملکرد خود و برنامه های اجرایی نرخ متناسبی را تعیین می نماید. تقریبا می توان به صورت حدودی این هزینه ها را بیان نمود. به عنوان مثال هزینه کلاس های آنلاین که به صورت گروهی برگزار می شود برای هر ترم حدود ۸۰۰ هزار تومان است.

به اینجا سفر کرده‌اید؟
۱۰ نکته مهم که قبل از لیزر موهای زائد باید بدانیم

اما در مورد کلاس های خصوصی تعرفه ها تفاوت دارد و برای هر جلسه یک ساعت و نیمه باید تقریبا ۹۰۰۰۰ تومان پراخت نمود. برخی از کلاس ها تنها برای مکالمه برگزار می شوند و حدود چهار ماه به طول می انجامد که مبلغ مورد نظر حدود دو میلیون تومان می باشد. اما هزینه مورد نیاز برای کلاس های آیلتس برای ده جلسه دو ساعته تقریبا یک میلیون تومان می باشد.

بهترین آموزشگاه های زبان تهران

مطمئنا در شهرهای بزرگ و کلان شهرها می توان بهترین آموزشگاه زبان را داشت. به عنوان مثال شهرهایی مثل تهران، شیراز، اصفهان و مشهد از این نظر در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارند و زبان آموزان عزیز می توانند با بهترین کیفیت به آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان ها بپردازند. اما انتخاب بهترین آموزشگاه زبان باید تحت شرایط خاصی انجام بگیرد. قبل از این که بهترین موسسه ها را معرفی نماییم، درباره معیارهای این انتخاب صحبت خواهیم کرد.

معیارهای مهم برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان

یکی از این معیارهای بسیار مهم در موسسات آموزش زبان کیفیت تدریس می باشد. تجهیزات و محیط این آموزشگاه ها باید بسیار با کیفیت و همگام با استانداردهای جهانی باشد. برای یادگیری باید از سرگرمی ها و روش های نوین استفاده شود. کیفیت امتحان ها باید بسیار عالی باشد و بتوان مهارت های مختلف زبان آموزان را مورد سنجش قرار داد. کادر آموزشی تاثیر مستقیم در کیفیت این موسسه ها دارند و حتما باید از اساتید کارآمد و متخصص استفاده شود. در ادامه شما را با بهترین آموزشگاه های زبان در تهران آشنا خواهیم ساخت.

به اینجا سفر کرده‌اید؟
نگاهی به هزینه زندگی در استان های مختلف کانادا

1.      آموزشگاه زبان ملل

آموزشگاه زبان ملل از موسساتی است که با کادر مجرب و متخصص و اساتید برجسته از سال ۱۳۷۹ شروع به فعالیت نموده و شعب زیادی را نیز تاسیس کرده است. دوره های آموزشی در این موسسه باعث ارتقای سطح زبانی زبان آموزان و علاقمندان خواهد شد و موفقیت را به همراه دارد.

متدهای مورد استفاده در این آموزشگاه زبان بسیار نوین و باکیفیت بوده و در تمام رده های سنی برگزار خواهد شد. کودکان ۷ تا ۱۲ سال، نوجوانان از ۱۲ تا ۱۵ سال و بزرگسالان از ۱۵ سال به بالا می توانند در این موسسه ثبت نام و در دوره های آموزشی شرکت نمایند. تمامی زبان ها در این آموزشگاه آموزش داده می شود و علاقمندان می توانند حتی برای آموزش بهتر زبان فارسی نیز در این موسسه ثبت نام نمایند.

در این موسسه تمام مهارت های زبانی مورد توجه می باشد و در کنار تمام آموزش ها، گرامر نیز با بهترین و اصولی ترین شیوه ها تدریس خواهد شد. موسسه مکالمه محور بوده و همین امر کمک زیادی به زبان آموزان خواهد کرد. برای ثبت نام و تشخیص سطح مورد نظر، زبان آموزان تعیین سطح می شوند و با توجه به آن، آموزش را شروع می کنند. تمام سطوح زبانی در این موسسه برای زبان آموزان برگزار می‌ شود.

در این آموزشگاه، تمامی زبان ها از جمله انگلیسی، آلمانی، چینی، فرانسوی، ترکی استانبولی و غیره آموزش داده می شود. همچنین آموزش زبان ایتالیایی نیز در این مجموعه انجام می شود.

2.      موسسه زبان ایران اروپا

این آموزشگاه زبان یکی از بهترین موسسه ها در ایران محسوب می شود. این آموزشگاه معتبر در قسمت غرب تهران واقع شده است. موسسه ایران اروپا در سال ۱۳۸۸ تاسیس و دوره های خود را بر طبق مهارت مکالمه و آمادگی برای شرکت در امتحان های بسن المللی برگزار می کند.

به اینجا سفر کرده‌اید؟
قیمت تخته نرد چقدر است ؟

از نکات مثبت این موسسه باید به اساتید مجرب و با انگیزه آن اشاره نمود. سیستم آموزشی و کیفیت آن و همچنین امکانات و محیط مناسب از تمایزات مهم این موسسه می باشد. هزینه ها در این آموژشگاه زبان بسیار مناسب است. گواهینامه های اعطا شده به زبان آموزان اعتبار بین‌المللی این موسسه را نشان می دهد. تدریس زبان انگلیسی و سایر زبان ها در این موسسه به صورت کاملا تخصصی انجام می پذیرد.

3.      آموزشگاه زبان گاما

این آموزشگاه زبان در تهران و کلان شهرهای دیگر شعبه دارد و همگی بسیار فعال می باشند. زبان آموزان با شرکت در دوره های آموزشی این موسسه هدف خود را در آغوش می‌گیرند و به خواسته خود دست پیدا می کنند. ضمانت این موسسه نشانه کیفیت و اعتماد این موسسه می باشد.

4.      آموزشگاه زبان نگار

این آموزشگاه زبا ن از نظر نظم، برنامه و کلیه کارهای آموزشی بهترین انتخاب خواهد بود. نکته مهم این است که تمام ملزومات آموزش زبان در این موسسه در نظر  گرفته می شود. بهترین اساتید زبان انگلیسی در این موسسه فعالیت دارند و مدیریت این موسسه نیز بسیار با برنامه می باشد.

5.      موسسه زبان پردیسان

این آموزشگاه زبان شعبه های زیادی در تهران دارد و حدود چهارده سال است که فعالیت های خود را با بهترین کیفیت انجام می دهد. اساتید مجرب و حرفه ای در این موسسه، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان را تحت پوشش خود قرار می دهند. کلاس ها به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی برگزار خواهد شد.

6.      آموزشگاه زبان ایران کمبریج

اگر قصد دارید زبان انگلیسی را به صورت کاملا حرفه ای و اصولی فرا بگیرید حتما ثبت نام در این موسسه را در برنامه خود قرار دهید. مدرسین این موسسه بسیار مجرب و در سطح بین المللی هستند. بهترین دوره های آموزشی در این موسسه برگزار خواهد شد. تجهیزات و سخت افزارهای مورد استفاده در این آموزشگاه زبان جدید ترین و به روز ترین ها هستند.

7.      آموزشگاه گات

تمام زبان های زنده دنیا در این موسسه آموزش داده می شود. از جمله این زبان ها می توان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، چینی، اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی، یونانی، سوئدی، ارمنی، اوکراینی، هندی، هلندی و سایر زبان ها را نام برد. یکی از مزیت های این موسسه ارائه پکیج های ویدیویی است که برای زبان آموزانی طراحی شده که فرصت کافی برای شرکت در کلاس ها را ندارند. منابع آموزشی در این آموزشگاه زبان کاملا به روز و طبق استانداردهای جهانی است.

به اینجا سفر کرده‌اید؟
آزمون تافل هوم ادیشن تضمینی |آزمون تافل تضمینی | آزمون تافل آنلاین | تسویه پس از دریافت کارنامه قبولی با شرکت مهاجرتی هومان ویزا

8.      کانون زبان ایران

کمتر کسی پیدا می شود که نام کانون زبان ایران را نشنیده باشد. این آموزشگاه زبان زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مدیریت خواهد شد. دوره ها آموزشی متنوعی در این موسسه برگزار خواهد شد و در تمام شعبه ها اساتید بسیار برجسته ای مشغول به کار هستند. در تمام استان ها ‌این موسسه دارای شعبه است و همین امر باعث شده که جزء عمومی ترین و شلوغ ترین موسسه ها باشد.

9.      آموزشگاه زبان اسپیکان

افرادی که در تهران سکونت دارند این موسسه را می شناسند. این آموزشگاه ده سال سابقه درخشان دارد و دور های متنوعی را برگزار خواهد کرد. متد مورد استفاده در این موسسه برگرفته از دانشگاه آکسفورد می باشد. کلاس ها به صورت خصوصی، گروهی و آنلاین است و زمان بندی آن‌ ها مطابق با برنامه دلخواه شما می باشد. جدید ترین و به روزترین امکانات آموزشی در این آموزشگاه زبان مورد استفاده قرار می گیرد. همین امر کیفیت آموزشی را بسیار بالا می برد.

10.  موسسه زبانمهر

آموزش زبان انگلیسی در این آموزشگاه زبان به صورت کاملا تخصصی انجام می گیرد و تست و آزمون های آیلتس نیز در این موسسه برگزار خواهد شد. یهترین و به روزترین منابع آموزشی در این موسسه وجود دارد. شهریه ثبت نام در این آموزشگاه زبان به صرفه و مناسب است.

11.  آموزشگاه آی زبان

این آموزشگاه زبان قالب های نوینی برای آموزش زبان دارد و به صورت حضوری و آنلاین کلاس ها را برگزار می کند. اساتید بسیار مجرب و با سابقه در این موسسه فعالیت دارند.

به اینجا سفر کرده‌اید؟
ویزای استارتاپ کانادا: چگونه می‌توانید رویای کارآفرینی خود را در کانادا به حقیقت تبدیل کنید

12.  آموزشگاه زبان نصیر

این آموزشگاه زبان بسیار یا سابقه بوده و در سطوح مختلف کلاس های خود را برگزار می نماید. این موسسه از وزارت علوم، ارشاد و آموزش و پرورش مجوز دارد.

سخن پایانی

این معرفی نامه برای آشنایی شما زبان آموزان عزیز و علاقمندان به یادگیری زبان به نگارش در آمده است. انتخاب بهترین آموزشگاه زبان می تواند مسیر را برای شما هموار تر سازد و در غیر این صورت امکان دارد در این مسیر دلسردی به وجود بیاید.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …

دیدگاهتان را بنویسید